г. Костанай, Сибирская 50 +7-(7142)-28-44-26 ozat_kst@mail.ru KZ RU EN
"Озат" мамандандырылған ақпараттық технологиялар мектеп-лицей-интернаты" КММ
IT саласындағы оқушылардың жобалау қызметі

Роботты техника және инженерия саласындағы (ақылды қала ақылды жылыжай, аэропоника), кинематография саласындағы  шығармашылық жұмыстары, анимация (мультипликациялық фильм “Хелпер”, “Стартап-жобасы”, «Озат» мектеп әнұранына арналған бейне клип және т. б.), графикалық  дизайнға хардвер жобаларды әзірлеуге бағытталған оқушылардың жобалық қызметі.

Роботты техника фестивальдерге, ғылыми жұмыстар, графикалық жұмыстар мен бейнероликтер конкурстарына қатысу нәтижелігі.

22 оқушы жобалау қызметінің 8 жарысына , it-бағыттар саласындағы 20 жұмыстарды ұсына отырып қатысты. Оның ішінде 17 (қатысушының жалпы санынан77%) жүлделі орындарға ие болды.

Роботты техника фестивальдерге, ғылыми жұмыстар, графикалық жұмыстар мен бейнероликтер конкурстарына қатысу нәтижелігі.

 номинация/жобаның атауы Тегі, аты Нәтижесі Деңгейі Айы
«KazRobotics-2018» роботты техниканың халықаралық фестивалі халықаралық қараша
1 Спорттық  роботты техника /Lego sumo Макаров Михаил, Қатысу
Байдильдин Алишер
2 Спорттық  роботты техника /Lego maze (лабиринт) Лунев Никита 3 орын
Хасенов Диас
Графикалық жұмыстардың облыстық  конкурсы Облыс желтоқсан
3 Сурет «Моя родина Казахстан» Мусин Адиль 1 орын
4 Сурет  «Мой независимый Казахстан» Альмухамедов Амир қатысу    
Бейнероликтердің республикалық конкурсы Республика ақпан
5 бейнеролик «Легенда о джигите» Санакова Саяна 1 орын
Ғылыми жобалардың республикалық конкурсы( Алматы) Республика наурыз
6 Ақылды жылыжай/Умная теплица Ибраева Даяна 3 орын
Хасенов Диас
Облыстық конкурс «Мультфильм своими руками» Облыс сәуір
7 Анимациялық фильм «Проект Хелпер» Жабаева Дарина 1 орын
RoboLand 2019 роботты техниканың халықаралық фестивалі (Қарағанды) халықаралық
8 Smart City (ақылды қала/Умный город) Жумаделов Алишер 1 орын
Тлемурзин Бахтияр
9

10

Agro City Farming (Гидропоника) Мельникова Диана 1 орын
Утегенова Камилла
  Спорттық  роботты техника сумо Писарев Стас Қатысу
11 Спорттық  роботты техника лабиринт Гримаков Илья қатысу
Роботты техника және  Almaty Tech—Cup инновациялық технологиялар бойынша республикалық VI чемпионаты Республика
12 Ақылды қала/Умный город Жумаделов Алишер қатысу
Тлемурзин Бахтияр
13

14

IT-Бизнес жобалар (IT решение для бизнеса) Мельникова Диана 2 орын
Магажанова Карина
15 Lego sumo Хамитов Нуржан қатысу
  3D — модельдеу және 3D – графикалық жобалар (3D моделирование и 3D графика) Ефимов Илья 3 орын
Ибраев Абай
Мультимедиялық жобалардың облыстық фестивалі Облыс мамыр
16 Мектеп сайты Жумаделов Алишер 1 орын
17 Бейне клип «Озат әнұраны» Суйлеменова Тэмила 1 орын
18 2D және 3D анимация «Робот құру» Жабаева Дарина 1 орын
19 Визуалды бағдарламалау/ойын «Sky angel» Тлемурзин Бахтияр 2 орын
20 2D және 3D анимация / «ақылды жылыжай/Умная теплица» жобасы Фирсова Анна 3 орын
Булекпаева Сулушаш

Неғұрлым маңызды болып табылады/Наиболее значимыми являются:

  • 3 орын- «KazRobotics-2018″ роботты техниканың халықаралық фестивалі, Лунев Никита, Хасенов Диас;
  • 3 орын, ғылыми жобалардың  халықаралық конкурсы Ибраева Даяна, Хасенов Диас;
  • 1 орын “Roboland 2019” роботты техниканың халықаралық фестивалі, Жумаделов Әлішер, Тлеумурзин Бахтияр;
  • 1 орын “Roboland 2019” роботты техниканың халықаралық фестивалі, Өтегенова Камила, Мельникова Диана;
  • 2 орын, Роботты техника және  Almaty Tech—Cup инновациялық технологиялар бойынша республикалық VI чемпионаты, Магажанова Карина, Мельникова Диана;
  • 3 орын  Роботты техника және  Almaty Tech—Cup инновациялық технологиялар бойынша республикалық VI чемпионаты, Ефимов Илья, Ибраев Абай.
  • 1 орын мультимедиалық жоба облыстық фестиваліне қатысып, “номинациясы- «екі өлшемді және үш өлшемді анимация”, Жабаев Дарина;
  • 1 орын мультимедиалық жоба облыстық фестиваліне қатысып, “номинациясы -” Веб-дизайн және веб-бағдарламалау”, Жумаделов Әлішер.

Жүлделі орындар